SAKURA ZAMANI

YÜKSELEN GÜNEŞ ÜLKESİ JAPONYA

(2020 TOKYO OLİMPİYATLARI ÖNCESİ)

31 MART - 09 NİSAN (+1) 2020  THY İLE

TOKYO/KAMAKURA/YOKOHOMA/FUJI DAĞI/HAKONE/OSAKA/NARA/MIYAJIMA/HIROSHIMA/KYOTO

PROGRAMDAKİ UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRASI YERLER:

ITSUKISHIMA TAPINAĞI / HIROSHIMA BARIŞ ANITI/ NARA/ KYOTO

**Programımızdaki turlar fiyata dahildir,  opsiyonel / ekstra tur satışı yoktur**

 

31 Mart Salı: İstanbul-Tokyo:

30 Mart’ı 31 Nisan’a bağlayan gece yarısı İstanbul Havalimanında THY kontuarında buluşuyor ve

31 Mart saat 01:40’daki TK 52 sefer sayılı uçağımızla Tokyo’ya hareket ediyoruz. Yerel saatle 19:10’da Tokyo Narita Havalimanına varıyoruz. Bagajlarımızı aldıktan sonra otelimiz  Grand NikkoTokyo Daiba’ya transfer oluyoruz.  Dinlenmeye çekilmeden önce otelimizin çatı katındaki barına çıkarak ışıklar içindeki Rainbow Köprüsü ve Tokyo’yu izlemenizi tavsiye ederiz.

 

01 Nisan Çarşamba: Tokyo   (ÖY ,AY)

Sabah kahvaltımız sonrası, rehberimizle buluşuyor ve 645 yılında yapılmış Tokyo’nun en popüler ve renkli Budist tapınağı olan Asakusa Kannon/Sensoji’yi ve yanındaki 250 metre uzunluğundaki Nakamise Sokağını ziyaret ediyoruz. Tokyo’nun en çok ziyaretçi alan bu tapınağı ve sokağını gezdikten  sonraki durağımız Japonya’nın en önemli müzelerinden olan Edo Müzesi. 1993 yılında açılan bu müze, gerek ilginç mimarisiyle gerekse de Tokyo şehrinin 1603 yılındaki doğuşundan başlayarak Tokugawa Şogunluğuna ait Edo döneminin (1603-1868 ) tarihi, kültürü, yaşamı, müzik, sanat, mühendislik, gastronomi, eğitim, yönetim vb. ne ait objeleri ve maketleriyle bizleri hayran bırakacak. Öğle yemeğimiz sonrası Tokyo’yu yukarıdan seyredebileceğimiz en güzel yerlerden biri olan Roppongi Hills Tokyo City View Observation Deck ‘e yol alıyoruz.  ‘6 AĞAÇ’ anlamında olan Rappongi , modern binaları, sanat galerileri, yabancı ülke temsilcilikleri,  yabancı misyon konutları, alışveriş merkezleri ve gece hayatıyla ünlenmiştir. MORI-Modern Sanat Müzesindeki sergiyi geziyor, lokal bir restoranda akşam yemeğimizi alıyor ve otelimiz Grand Nikko Hotel Dabai’e dönüyoruz.

 

02 Nisan Perşembe: Tokyo ,Kamakura, Yokohama     (ÖY)

Kahvaltı sonrası, doğunun Kyoto’su denilen, Tokyo’nun güneydoğusunda yer alan, sahil şehri Kamakura’ya gitmek üzere otelimizden ayrılıyoruz. 1192-1333 yılları arasında başkentlik yapmış olan şehrin ileri gelenleri, Kyoto ve Osaka’dan geri kalmamak için şehre bol miktarda mabet/tapınak inşa etmişlerdir.  İlk durağımız, 1063 yılında temeli atılmış olan Şinto dini mabedi  Tsurugaoka Hachimangu (Japonların iki ana dini mevcuttur-Şinto ve Budizm).  Şinto dini kutsal mekanlarına türbe/mabed (shrine),  Budizm kutsal mekanlarına ise tapınak (temple) deniyor).  Kamukara’nın şogunu Minamoto’nun ailesinin koruyucusu Hachiman’a adanmış bu mabede deniz kıyısından başlayarak içeri doğru uzanan çeşitli toriilerden (kapılar) geçilerek ulaşılır. Yeni yıl sonrası ilk ziyaret edilmesi gereken mabetler listesinde yer alan bu mekanın, yılbaşlarında ziyaretçi sayısı iki milyonu geçmektedir. Daha sonra Japonya’nın en büyük ikinci büyük Buda heykelinin bulunduğu Budist Kotokuin Tapınağını ziyaret ediyoruz. 11.4 m yükseklikteki heykel 1252 yılında bronzdan yapılmıştır ve artistik değeri çok yüksektir. Heykelin içindeki merdivenlerle, ziyaretçiler omuz hizasına kadar tırmanabilmektedirler.  Sonrasında, Japonya’nın Tokyo’dan sonra 3 milyon nüfusuyla ikinci büyük şehri olan Yokohama’ya geçiyoruz.  1603-1897 yılları arasındaki Edo Döneminde dış dünyaya kapanmış olan Japonya’da,  burası 1859 yılında dış ticarete açılmış ve limanıyla ünlü olmuştur. Ticaret nedeniyle çok sayıda yabancı Yokohama’ya gelmeye başlamış ve halen de yüksek oranda yabancı yaşamaya devam etmektedir. Japonya’nın en büyük Çin Mahalleleri burada yer almaktadır. Öğle yemeğimiz sonrasındaki durağımız Çin Mahallesi olacaktır.  Takiben, Yokohoma’da çok zengin bir ipek tüccarı tarafından 1906 yılında açılan Sankeien Bahçesine gidiyoruz.  Japonların Sakura mevsimindeki geleneksel yaşamlarını ve kiraz çiçeklerini zevkle izleyip fotoğrafladıktan sonra, Tokyo’ya geri dönüyoruz. Akşam yemeğimiz serbest ve konaklama otelimizde. Grand Nikko Hotel Dabai.

 

03 Nisan Cuma: Tokyo     (ÖY,AY)

Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyor ve turumuza Tokyo’nun ciğerleri olan bahçelerin en önemlisi olan Japon İmparatorluk Sarayının 210.000 metrekarelik Doğu Bahçesini ziyaret ederek başlıyoruz. İmparatorluk Sarayına yılda iki kez girebilmek serbesttir, 2 Ocak (yeni yıl tebrikleri) ve 23 Şubat (imparatorun doğum günü).  Kiraz ağaçları, güller, bambu, orkidelerin yanı sıra sayılamayacak kadar çok bitkilerin ve cay bahçelerinin yer aldığı bahçelere ise giriş serbesttir. Yıl boyu çeşitli çiçeklerin açtığı bu bahçeler, Tokyo’nun modern yüksek binaları arasında,’ Hanami’,   ya da çiçek seyirlerinin yoğun yaşandığı yerlerdendir. Tokyo’luların teknoloji merkezi Akhibara Caddesi de yolumuzun üstünde olacak. Öğle yemeğimiz sonrası Tokyo’nun ünlü Ginza Alışveriş Caddesine gidiyor ve serbest zaman veriyoruz. Daha sonra ise Edo Döneminde feodal lordun Tokyo ikametgahı olarak kullanılmaya başlayan, daha sonra ise botanik bahçesine çevrilip sonrasında İmparatorluğa tahsis edilen, 2.Dünya savaşında zarar görüp 1949’da halka açık bahçe haline getirilen Shinjuki Gyoen Milli Parkına gidiyoruz. Çeşitli cins ve farklı zamanlarda açan sakura ağaçları barındırması nedeniyle çok ziyaretçi alan bu parktaki seyrimiz sonrası akşam yemeğimizi alıyoruz. Otelimize dönüş ve serbest zaman.

 

04 Nisan Cumartesi: Tokyo / Fuji Dağı / Arakuyama Asama-Sengen Park /Oshino Hakkai/ Hakone Açık Hava Müzesi / Hiroshima    (ÖY)

Bu sabah yanımıza bir gecelik eşya alarak valizlerimizi Osaka’ya gönderilmek üzere bırakıp, otelimizden ayrılıyoruz.  İlk durağımız Fuji Dağı manzaralı kiraz ağaçlarını yoğun olarak göreceğimiz Arakurayama Asama- Sengen Parkı. Fotoğraflarımızla anılara kaydolacak unutulmaz manzaralar sonrası, öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alıyoruz. Daha sonra Fuji dağının çevresindeki 5 göl bölgesinde yer alan, içinde 8 gölet bulunan Oshino Hakkai’ye gidiyor ve Fuji manzaraları seyrine devam ediyoruz. Hakone Açık Hava Müzesi bir sonraki durağımız. Japonya’nın ilk açık hava müzesi ünvanına sahip, içinde 1000’den fazla heykel ve sanat eseri barındıran bu müze 1969 yılında açılmış. Picasso, Henry Moore, Taro Okomoto, Yasuo Mizui,  Churyo Sato eserleri bulunan sanatçılardan birkaçı. Daha sonra ise, kurşun tren (Shinkansen) ile Hirosima’ya hareket edeceğiz. Otelimiz Ana Crowne Plaza Hotel’e transfer ve serbest zaman.

 

05 Nisan Pazar: Hiroshima / Osaka     (ÖY, AY)

Kahvaltı sonrası turumuza tekne ile ulaşacağımız, 1996 yılından beri UNESCO Dünya Kültür Mirasları listesinde yer alan Miyajima adasındaki 1500 yıla yakın geçmişi olan Itsukishima Tapınağı ile başlıyoruz. Japonya’yı en iyi özetleyen yer olarak tanımlanan bu tapınağın Şinto kapısı (Torii),  Seto iç denizinin masmavi sularında, arkasında yemyeşil bakir ormanlar görüntüsüyle ikon haline gelmiştir. Deniz suyunun yükseldiği saatlerde, kapı ve güneş tanrıçasına adanmış tapınak binalarının dalgalanan görünümü çok etkileyicidir. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda aldıktan sonra, Hiroshima Barış Parkını ziyaret ederek 2.Dünya Savaşında atom bombası ile hayatını kaybeden 200.000 insanı anıyoruz. Bombanın tesir ettiği bölgede ayakta kalabilen binaları o günkü halleriyle izlemek mümkün. UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan Atom Bombası Kubbesi, Barış Parkı ve Barış Anıtı Müzesini ziyaret ettikten sonra Osaka’ya gitmek üzere kurşun trene biniyoruz. Osaka’daki otelimiz Sheraton Miyako’ya giriş yapmadan lokal bir restoranda akşam yemeğimizi alıyoruz.

 

06 Nisan Pazartesi : Osaka / Nara / Osaka   (ÖY)

Japonya’nın üçüncü büyük şehri olan Osaka’daki ilk sabahımızda , kahvaltımız sonrası Nara’ya gitmek üzere otelimizden ayrılıyoruz. Farklı türlerden oluşan 30.000 kiraz ağacının yayıldığı Yoshinoyama Dağında yürüyüşe başlıyor ve kiraz ağaçları arasında görsel bir şölen yaşamaya başlıyoruz. Çeşitli mabet ve tapınakların yer aldığı Yoshino kasabasından geçiyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Japonya’nın UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesinde yer alan Nara şehrine geçiyoruz. 2 farklı kültür varlığı ve tarihi tapınakları ile bizi karşılayacak olan Nara’da, ziyaret edeceğimiz Todaijii Tapınağı bir Budist tapınağıdır. Japonya’nın en büyük ahşap tapınağı olan Todaijii’de aynı zamanda bronzdan yapılmış en büyük Buda heykeli (49 m) bulunmaktadır. Şinto dininde Tanrı’nın elçileri olarak kabul edilen geyiklerin serbest dolaştığı Nara parkını ziyaret edecek ve bizden yiyecek bekleyen yaklaşık 1200 geyik ve çeşitli kiraz ağaçları arasında dolaşacağız. Daha sonra 768 yılında yapılmış,  Şinto dinine ait kırmızı renkteki Kasuga Tasiha Türbesini ziyaret edeceğiz. Yol kenarında yürürken göreceğimiz betondan yapılmış fenerler ve binalardaki fenerlerin toplamı yaklaşık 3000 adettir ve çoğunun üzerinde geyik şekilleri olan bu fenerlerin bir kısmını ibadet edenler getirmiştir. Daha sonra otelimize dönüyoruz ve serbest zaman.

 

07 Nisan Salı : Osaka / Kyoto   (ÖY)

Kahvaltımız sonrası, Japon İmparatorluğunun Tokyo öncesi yaklaşık 1000 yıl başkenti olan Kyoto’ya aracımızla hareket ediyoruz. Kyoto, geleneksel kıyafetleriyle yürüyen Japonları görebileceğimiz nadir yerlerden biridir. Tarihi Kyoto şehri UNESCO Dünya Kültür Mirasları listesinde yer almaktadır. İlk ziyaretimizi Gekkeikan Okura Sake Museum’a (Milli içki sake müzesi) yapıyoruz. Sake yapımının farklı etaplarını gözlemlerken bir yandan da tadım yapıyoruz. Sonraki durağımız ise, Shinto dinine ait Fushumi Inari türbesi.  Inari dağının eteklerinde tahminen 711 yıllarında inşaatına başlanmış, turuncu/kırmızı toriileriyle büyüleyici, mistik, kendinizi eski Japonya’da hissedeceğiniz, geleneksel kimonolarıyla dua etmeye gelen Japonları bol bol göreceğimiz ve fotoğraflayacağımız bir kutsal mekan. Öğle yemeğimiz sonrası, antik Japonya’nın ‘Saf Su Tapınağı’ anlamına gelen Budist Kiyomuzidera Tapınağını ziyaret ediyoruz. Daha sonra ise, Kyoto’yu ziyaret edip de,  Sannenzaka bölgesinde yürümemek olmayacağından,  kendimizi geleneksel eşyalar satan, sağında solunda ahşap binalar olan dar sokaklarda bulacağız. Serbest zamanımızda geleneksel Japon sokakları, dükkanları, yiyecekleri ve kimonolu Japonları bol bol fotoğraflayacağız. Daha sonra otelimiz Miyako Hotel Kyoto Hachijo’ya giriş yapıyoruz ve serbest zaman.

 

08 Nisan Çarşamba : Kyoto    (ÖY, AY)

Kahvaltımız sonrası Kyoto turumuza nadide bir eser olarak adlandırılan Nijo Kalesi ile başlıyoruz. İç içe geçmiş bir kale, saray ve etraflarındaki muhteşem güzellikteki geniş Japon bahçeleri bol bol fotoğraflayacağımız yerlerden. Daha sonra Kyoto’nun eski ismine sahip Heian Shrine’a gidiyoruz. Kyoto’nun başkent oluşunun 110.yılı münasebetiyle yapılmış olan Şinto dinine ait mabet ziyareti sonrası yerel bir restoranda öğle yemeğimizi alacağız. Daha sonra ise, 1606 yılında inşa edilmiş Budist Kodaiji Tapınağını ziyaret edeceğiz ve geleneksel Çay Seremonisine katılacağız. Bir sonraki durağımız ise, Kyoto’nun yiyecek cenneti olan cıvıl cıvıl Nishiki Pazarı. Sağımız ve solumuzda ilginç Japon yiyecekleri satan ve tattıran dükkanlarla dolu olacak. Daha sonra Geyşa semti olarak bilinen Gion’a gideceğiz. Akşam yemeğimiz Geyşa bölgesinde Pontocho’da,  Maiko/Geyşaların servisleriyle yemeğimize eşlik edeceği otantik bir restoranda.  Daha sonra otelimize dönüş. Otelimiz Miyako Hotel.

 

09 Nisan Perşembe: Kyoto / Tokyo / İstanbul   (ÖY)

Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılmadan önce valizlerimizi Tokyo Narita havalimanına gönderilmek üzere bırakıyoruz. Daha sonra,  Japonya’nın ünlü devlet adamlarından Toyotomi Hideyoshi anısına eşi tarafından 1606 yılında yapılmış kaya bahçesiyle ünlü,  Ryoanji Tapınağını ziyaret ediyoruz. Turumuza, 1397 yılına tarihlenen bir Zen Budist tapınağı olan Kinkakuji Altın Köşk Tapınağı ziyaretiyle devam edeceğiz. Üst iki katı tamamen altınla kaplı olan bu ihtişamlı aktif Zen tapınağının resmi adı Rokuon-ji yani Geyik Bahçesi Tapınağı.  Daha sonra Arashiyama semtine giderek nefes kesici güzellikteki dünyanın en güzel ormanlarından biri olabilecek bambu ormanını gezeceğiz. Öğle yemeğimiz sonrası Kyoto’dan ayrılıp kurşun trenle Shinagawa’ya hareket edeceğiz. Shinagawa’da,  ekspres trene transfer ederek doğrudan Narita Havalimanına gideceğiz.  Japonya’ya veda ederek 21:40’da ki TK 53 sefer sayılı uçağımızla İstanbul’a dönüyoruz. Istanbul’a varışımız 10 Nisan sabahı saat 03.40’ta olacak.

 

Fiyat :

İki kişilik odada kişi başı : 5190 USD    

Tek kişilik oda farkı         : 900 USD  

 

Ödeme Şekli:

2 Ağustos 2019 :700 USD                                             2 Aralık 2019      : 600 USD

2 Eylül 2019        : 700 USD                                            2 Ocak 2020      : 600 USD

2 Ekim 2019        : 700 USD                                            3 Şubat 2020     : 600 USD             

1 Kasım 2019      : 700 USD                                            2 Mart 2020        : 590 USD

Tek kişilik rezervasyonlar için oda farkı son taksitle ödenecektir.

USD ödemeler için:

İş Bankası - Kordon Şubesi, İzmir

Alıcı: On-Tour Turizm Tic. Ltd. Şti.

IBAN USD: TR51 0006 4000 0023 4200 2774 68

TL ödemeler için,  ödemenin yapılacağı gün ofisimizle irtibata geçerek TL miktarını öğrenmeniz gerekmektedir.

İş Bankası - Kordon Şubesi, İzmir

Alıcı: On-Tour Turizm Tic. Ltd. Şti.

IBAN TL: TR8 2000 6400 0001 3420 1656 158

QNB Finansbank - Pasaport Şubesi, İzmir

Alıcı: On-Tour Turizm Tic. Ltd. Şti.

IBAN TL                : TR37 0011 1000 0000 0071 2427 53

 

İzmir’den gelecek yolcularımız için gidiş/dönüş bağlantı uçuşları:

Gidiş: İzmir/İstanbul TK2335 Y  MO 30MAR  ADBIST   2015 2130   

Dönüş: İstanbul/İzmir:  TK2312 Y  FR 10APR  ISTADB   0800 0920

İzmir bağlantı uçuşlarını talep eden yolcularımızdan,  kişi başı 65 Amerikan Doları fark alınacaktır.  

Not: Bu fiyatlar,  THY’da müsaitlik olduğu takdirde geçerlidir. 

 

Ankara’dan gelecek yolcularımız için gidiş/dönüş bağlantı uçuşları: 

Gidiş: Ankara/İstanbul TK2171 Y  MO 30MAR  ESBIST  2020 2140

Dönüş: İstanbul/Ankara TK2122 Y  FR 10APR  ISTESB   0700 0820

Ankara bağlantı uçuşlarını talep eden yolcularımızdan kişi başı 65 Amerikan Doları fark alınacaktır.  

Not: Bu fiyatlar,  THY’da müsaitlik olduğu takdirde geçerlidir. 

 

Adana’dan gelecek yolcularımız için gidiş/dönüş bağlantı uçuşları: 

Gidiş: Adana/İstanbul TK2469 Y  MO 30MAR  ADAIST  2000 2150  

Dönüş: İstanbul/Adana TK2458 Y  FR 10APR  ISTADA   0840 1020

Adana bağlantı uçuşlarını talep eden yolcularımızdan kişi başı 74 Amerikan Doları fark alınacaktır.  

Not: Bu fiyatlar,  THY’da müsaitlik olduğu takdirde geçerlidir. 

 

İstanbul dışından gelip,  iç hat uçuşlarını kendileri temin eden yolcularımıza,  sonradan bir sorunla karşılaşmamaları için,  THY’nın aşağıdaki kural ve uygulamalarını hatırlatmak istiyoruz: 

1)Bu durumda;  biri dış hat,  diğeri iç hat olmak üzere,  2 ayrı sınıftan,  2 ayrı PNR’a sahip 2 ayrı bilete sahip olunmaktadır ve bu durumda her bir bilet için,  kendi sınıfındaki kurallar geçerlidir.     

2)Bu durumda;  bulunduğunuz kentten,  Istanbul’a gelecek iç hat uçağının,  bir şekilde rötar yapması halinde,  dış hat Istanbul/Tokyo uçuşu kaçabilir ve bundan dolayı THY hiç bir sorumluluk almaz,  dış hat uçuşunuz da yanar.   

3)Aynı şekilde,  Tokyo’dan İstanbul’a gelen dış hat uçuşunun rötar yapması halinde,  İstanbul’dan yapacağınız iç hat uçuşu kaçabilir.  Bu durumda THY bir sorumluluk almaz ve iç hat bileti yanar.

4)Gerek İstanbul’a iç hat ile geleceğiniz kentteki,  gerekse Tokyo’daki THY kontuarında,  bavullarınızın,  son destinasyona bağlanması hususu THY ilgililerinden rica edilebilir.  THY’nın bu işlemi yapması,  yukarıda sıralanan hususları değiştirmez ve yolcuya herhangi bir bir avantaj sağlamaz. 

 

Fiyata Dahil Hizmetlerimiz :

-Türk Hava Yolları ile İstanbul / Tokyo ve Tokyo / İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti

-Bu uçuşlara ait,  kişi başı 355 USD tutarındaki vergi

-Şehirlerarası kurşun tren (shinkansen) ve özel araçlarla yolculuk

-Şehirlerarası bagaj transferleri                                              

-Programda yer alan otellerde oda-kahvaltı konaklama, 9 öğle yemeği, 3 akşam yemeği,  1 adet Maiko (Geyşa) servisli özel akşam yemeği

-Programda belirtilen tur ve transferler sırasında İngilizce lokal rehberlik ve Türkçe rehberlik.

-Programdaki ören yeri ve müze girişleri.

-Rehber, şoför ve otellerde bagaj için verilecek bahşişler

-Zorunlu Yurt Dışı Seyahat Sigortası.  Yasa gereği, 70-80 yaş aralığında olanlar %100 ve  80+ yaşında olanlar için %200 fark primi alınmaktadır. 85+ yaş sigorta yapılamıyor. 

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler :

- Programda belirtilen yemeklerin dışında kalan yemekler, yurt dışı çıkış harcı

 

Vize: TC pasaportu sahipleri için vize uygulanmamaktadır.

 

Önemli Not: Tur programı ve fiyatlar, 27 Haziran 2019 tarihindeki havayolları tarife ve fiyatlarına göre USD olarak hazırlanmış olup,  bu tarihten sonra havayolu ücretleri ve vergilerinde ve diğer vergilerde meydana gelebilecek artışlar,  tur ücretine aynı oranda ilave edilecektir.

Belirtilen uçak saatleri ve uçuş numaralarında oluşacak herhangi bir değişiklik veya havayollarının yapacağı herhangi bir rötardan veya kaçırılacak aktarma uçuşlarından Logo Travel kesinlikle sorumlu değildir.

Turumuzla ilgili geçerli tüm yasal hükümler ve sorumluluklar (rezervasyon ve iptal şartları ve diğer hükümler) size gönderilecek olan “Yurt Dışı Paket Tur Sözleşmesi”nde belirtilmiştir.  Turumuza kayıt yaptırmış konuklarımızın,  sözleşme hükümlerini bildikleri ve yukarıda belirtilen konular hakkında bilgi sahibi oldukları kabul edilir.

 

Rezervasyon Bildirimi:  Rezervasyon taleplerinizin,  pasaportta kayıtlı isminize uygun olarak verilmesi gerekmektedir.  Bu konudaki sorumluluk yolcularımıza aittir. Ayrıca, TC kimlik numarası,  doğum tarihi,   pasaport numarası ve pasaport geçerlilik tarihlerinin de rezervasyon sırasında mutlaka belirtilmesi gerekmektedir. Pasaportun 9 Nisan 2020 itibariyle 6 aylık geçerli süresi olması gerekmektedir (9 Ekim 2020).

 

Bagaj Sınırlaması: Türk Havayolları Japonya uçuşları için 23 er kg.lık 2 parça bagaj ile kabin içi 8 kg lık bagaj hakkı tanımaktadır.

 

Rezervasyonlarınızı bekleriz.

 

Saygılarımızla,

 

LEYLA CİNGÖZ &  ALİ HEPŞEN

0533 611 0899  &  0532 416 5031

 

LOGO TRAVEL,  TÜRSAB A-3134

 

 

ON-TOUR TURIZM TIC. LTD. ŞTI..  Gaziosmanpasa Bulvari, no :9/404 Esen Han 35210,  Izmir – Turkey  Phone : +90 232 446 2090 Fax : + 90 232 446 2091 info@logotravel-turkey.com  www.logotravel-turkey.com